Wesela

Oddajemy w ręce Młodej Pary eleganck± salę przystosowan± głównie do organizacji przyjęć weselnych. W klimatyzowanym, niezwykle eleganckim wnętrzu poczujecie się naprawdę wyj±tkowo. Sala została przewidziana aż do 130 osób.

Sala weselna jest jednym z pierwszych elementów, od których Para Młoda rozpoczyna organizację wesela. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze nie potrzeba będzie poszukiwać, sprawdzać i testować wielu kolejnych usług. Nasz konsultant pomoże Państwu w zorganizowaniu cało¶ci. Wraz z wynajęciem sali możemy zapewnić zespół lub DJ'a, fotografa i kamerzystę a także auto ¶lubne oraz pełn± opiekę przez naszych konsultantów.

Wszystkie powyższe usługi s± wykonywane przez jedne z najlepszych firm z branży ¶lubnej, dzięki czemu będziecie Państwo zadowoleni nie tylko z samego wesela, ale i z pami±tek, które po nim pozostan±. Jednocze¶nie koszt wesela organizowanego przez naszych konsultantów jest niejednokrotnie znacznie niższy niż koszt wesela organizowanego samodzielnie przez młodych, nie licz±c innych udogodnień.

Kontakt
Adres:
Zajazd Staropolski
Konstancin-Jeziorna, ul. Pułaskiego 6
(4 km od Piaseczna, 19 km od centrum Warszawy)

Dane kontaktowe: tel/fax: (22) 756-33-66
kom: 605-033-103

email: zajazd_staropolski@wp.pl

Aby obejrzeć salę – prosimy umówić się telefonicznie na spotkanie.

mapka dojazdowa

 Wirtualna wizyta
 Wirtualna wizyta


sala weselna, sala bankietowa, dom weselny, ¶luby, wesela, kompleksowa obsługa